logo
dollar
euro

За першу годину набору в патрульну поліцію Полтави подано 520 анкет

13:06 23.09.2015 eye 533

Сьогодні, 23 вересня,  стартував набір в патрульну поліцію Полтави.

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, начальник управління патрульної поліції в м. Києві Олександр Фацевич, керівництво УМВС України в Полтавській області та керівники органів місцевої влади.

Прем’єр-міністр зазначив, що  конкурс до патрульної поліції в Україні в середньому становить близько 20-ти осіб на місце.

- Буквально за першу годину в місті Полтава, коли ми оголосили набір в нову українську полтавську поліцію, вже 520 полтавців подали анкети на те, щоб вступити в ряди поліції, - заявив Арсеній Яценюк, - штат правоохоронців України вже скоротили на 24 тисячі чоловік. За новою програмою їх буде 152 тисячі. Головне не кількість, а якість.

- 520 заявок за першу годину - жодне місто нас так не зустрічало, - заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він повідомив, що патрульні поліцейські вийдуть на вулиці Полтави у лютому-березні 2016 року.

Анкети для вступу до нової патрульної поліції  у Полтаві прийматимуть  до 12 жовтня, а в грудні розпочнуться тренування.


Автор: За інформацією ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх