logo
dollar
euro

У Києві святкують 1025-річчя Хрещення Русі, а у Глобиному вже готуються до Дня незалежності України

11:32 27.07.2013 eye 607
У Києві святкують 1025-річчя Хрещення Русі, а у Глобиному вже готуються до Дня незалежності України

Сьогодні на Володимирській гірці у Києві пройшов урочистий молебень з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Русі. Кореспондент "Української правди" повідомив, що тривав рівно одну годину.

О 9.45 прохід на Володимирську гірку було закрито, міліція не пускала вірян навіть за запрошеннями. За повідомленням "Інтерфакс-Україна", депутата від Партії регіонів Ганну Герман також не пропускали через кордон. Правоохоронці пояснили це тим, що прохід та доступ до гірки вже закрито. Однак депутатка не здавалася і після довгих сперечань з правоохоронцями їй все-таки вдалося пройти на гірку.  Хтось святкував, хтось мітингував…

Отже, Україна ще не "перетравила" святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі у "дружніх обіймах" Росії, а у Глобиному вже готуються до Дня незалежності. І це, насправді символічно, адже демонструє настрої глибинки, яка незалежність власної держави збирається святкувати якнайкраще.

26 липня голова районної ради Олександр Феденко та голова райдержадміністрації Валерій Ведмідь зустрілися разом з членами Організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 22-ї річниці незалежності України виробляли стратегію урочистих та святкових заходів Вони в районі традиційно об’єднають День Державного Прапора України, День незалежності України та районне Свято врожаю. Керівники району запропонували 23 серпня провести у районному центрі покладання квітів до пам’ятника засновнику міста Івану Глобі, церемонію підняття Державного Прапора, святковий молебен, урочистості та концерт у районному будинку культури.

Цього ж дня біля районного будинку культури та у фойє закладу діятимуть виставки дитячих малюнків і виробів народних умільців, а також тематичні – присвячені 70-річчю з дня народження Раїси Кириченко, 95-річчю з дня народження Платона Майбороди, 100-річчю з дня народження Георгія Майбороди. На заходах виступатимуть  духові оркестри "Орфей" з Глобиного та "Гусарики" з Гриньок. 24 серпня на стадіоні райцентру "Старт" з ранку до вечора триватимуть масові народні гуляння, які розпочнуться Святом врожаю.  Святкові заходи відбудуться також у кожній територіальній громаді району.


Наверхнаверх