logo
dollar
euro

Укрзалізниця не здійснює перевезення вантажів на території тимчасово окупованого Криму

7:55 18.01.2018 eye 131
Укрзалізниця не здійснює перевезення вантажів на території тимчасово окупованого Криму

Укрзалізниця не перевозить вантажі територією тимчасово окупованого Криму. Вантажі перевозяться лише до контрольних пунктів в’їзду та виїзду із зазначеної території, що знаходяться на материковій частині України.

Так, Укрзалізниця перевозить вантажі лише до контрольного пункту в’їзду на тимчасово окуповану територію України – станції Вадим у Херсонській області, контрольованій митниками та прикордонниками.

Згадане в ЗМІ підприємство ПрАт "Кримський Титан" з березня 2015 року має іншу юридичну назву "Юкрейніан Кемікал Продактс" та зареєстроване в місті Києві. Підприємство має власну під’їзну колію й для подачі вагонів та перетину адміністративної межі використовує власний локомотив після здійснення митного оформлення проходження прикордонного контролю.

Таким чином, Укрзалізниця у своїй діяльності керується виключно чинним законодавством України, не забезпечує перевезення вантажів на територію тимчасово окупованого Криму, а лише перевозить вантажі до пунктів, визначених законодавством.

Довідково. Контрольні пункти в’їзду та виїзду з тимчасово окупованої території України визначені в додатку № 1 до "Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї", який затверджений постановою КМУ від 4 червня 2015 року № 367.


Наверхнаверх