logo
dollar
euro

Керівництво Полтавської митниці буде звільнено

19:22 19.10.2017 eye 686
Керівництво Полтавської митниці буде звільнено

Підрозділами внутрішнього аудиту та контролю проведено перевірки з окремих питань організації  роботи 8 митниць ДФС: Вінницької, Волинської, Житомирської, Запорізької, Полтавської, Рівненської, Сумської та Харківсько. Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

Майже на кожній митниці були викриті значні недоліки та порушення при організації митного контролю й митного оформлення товарів, транспортних засобів, боротьби з контрабандою та протидії митним правопорушенням. Виявлені численні випадки ввезення транспортних засобів на митну територію в режимі «транзит» з метою уникнення сплати митних платежів та користування ними на території України.

За результатами перевірок прийнято рішення про звільнення керівників та заступників Вінницької, Волинської, Запорізької, Полтавської, Рівненської та Сумської митниць ДФС, начальників окремих митних постів.

Матеріали перевірки та пояснення посадових осіб передані до відповідних підрозділів для з’ясування ознак правопорушень, в тому числі й їх корупційної складової.

Робота по очищенню служби триває.


Наверхнаверх