logo
dollar
euro

Олександр Клименко: "Я вже в Україні, щоб стати голосом кожного, кого сьогодні не чують"

6:45 22.09.2015 eye 254
Олександр Клименко: "Я вже в Україні, щоб стати голосом кожного, кого сьогодні не чують"

Олександр Клименко провів прес-конференцію, на якій відповів на гострі запитання журналістів і розповів про свій політичний порядок денний.

"Я знаю, сьогодні ви чекаєте від мене сенсаційних, гучних заяв. Відповіді на два головних питання, які мені сьогодні задають. Повертаюся я в Україні? Іду я в політику? Відповідаю ствердно - так. Так, я повертаюся в Україну. І так, я вже в політиці. Мета політичних переслідувань, які сьогодні проти мене ведуться - не дати мені можливість озвучити країні альтернативну думку, інший шлях розвитку країни. Я припиняю цю практику заборон. Я буду використовувати всі технічні та технологічні можливості, щоб спілкуватися з українцями. Щоб разом і найголовніше голосно і ефективно говорити про всі існуючі проблеми, разом шукати шляхи їх вирішення", - заявив Клименко під час прес-конференції.

Політик підкреслив, що розуміє проблеми українців "краще, ніж багато політиків, які знаходяться сьогодні в країні".

"Мені нема чого боятися, і мені нема чого втрачати. Той період випробувань, який я пройшов за ці півтора роки, чітко показав, що мене не зломити, що я вмію бути ефективним. Я буду говорити з людьми, і я буду говорити від їхнього імені. Від імені тих, кого сьогодні залякали, кого просто забули запитати, що їх хвилює, чого вони хочуть. Тих, чия думка перестала бути важливим для влади. Я прекрасно бачу, що тих, хто сьогодні не згодні з тим, що відбувається, хто не бачить і не розуміє, яким шляхом іде Україна. І нас таких - мільйони. Я завжди ніс відповідальність за свої рішення. Завжди. І я готовий взяти на себе відповідальність за тих людей, які мені сьогодні вірять", - заявив Клименко.

Політик відповів на гострі запитання журналістів і розвіяв ряд міфів щодо його персони. Зокрема, він заявив, що у нього немає ніяких відносин із чинною українською владою.

"Насправді ніяких стосунків у нас немає з однієї простої причини - по-різному дивимося на розвиток нашої країни. У нас кардинально різні погляди", - сказав він. "Я прошу не забувати, що я був міністром доходів і зборів, був головою податкової служби та багатьох сьогодні олігархів і бізнесменів я знаю по їх деклараціям. Точно не всі хочуть, щоб ця інформація була публічною", - зазначив Клименко.

Під час прес-конференції Клименко презентував свій новий відео ролик "Відверта розмова", в якому показано, як він відповідає на питання звичайної української сім'ї, "відверто розповідає про себе і запрошує до розмови про майбутнє України всіх, кому це небайдуже".


Клименко також заявив, що відкритий до діалогу і готовий відповісти на всі питання, що хвилюють українців, через соціальні мережі та спеціальний розділ свого сайту #Ask ​​Klymenko.

112.ua

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх