logo
dollar
euro

У Кременчуці сьогодні відзначали Міжнародний день Миру

19:43 18.01.2018 eye 437
У Кременчуці сьогодні відзначали Міжнародний день Миру

Традиційно в цей день громада Кременчука та гості  міста збираються у парку з символічною назвою "Парк Миру".

Тут, завдяки співпраці Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Кременчука з Посольством Республіки Індонезія в Україні, Міністерством закордонних справ України та Міжнародним Комітетом Миру п’ять років було встановлено  Гонг Миру - символ миру у всьому світі.

У  заході взяли участь  Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні - її Високоповажність Нінік Кун Нар’яті, Надзвичайним та Повноважний Посол Малайзії в Україні, Його Високоповажність пан Чуа Теон Бан, Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні, Його Високоповажність пан Нгуєн Мінь Чі,   перший заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона,в.о. директора Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Дмитро Орлов, директор КП "КременчукІнвест" Андрій Мельник,  представники  органів місцевого самоврядування міста, ветерани Другої Світової війни,  трудові та учнівські колективи Кременчука.

За підтримку та пропаганду миру перший заступник міського голови Віктор Калашник був відзначений Почесною Грамотою Посольства Республіки Індонезії в Україні, яку йому вручила Надзвичайний та Повноважний Посол Нінік Кун Нар’яті.

На завершення заходу символічно вдарили в Гонг Миру,  відпустили в небо голубів  й поклали живі квіти до Меморіалу Слави.


Автор: За інформацією Кременчуцької міськради
Наверхнаверх