logo
dollar
euro

Підприємство на Полтавщині близько 5 років не платило за оренду землі

10:54 21.09.2015 eye 256

Проаналізувавши матеріали, отримані від Пирятинського відділення Лубенської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області, працівники прокуратури Пирятинського району встановили, що між Великокручанською сільською радою цього району та ТОВ "Клондайк Оіл Сервіс" у 2008 році було укладено договір оренди на 25 років земельної ділянки комерційного призначення площею 2,17 га.

Проте, за словами прокурора Пирятинського району Артема Лещенка, орендар, порушуючи умови договору, з 2011 року не сплачував орендну плату за використання землі.

Із метою усунення виявлених порушень прокуратура району пред’явила позов про дострокове розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки, вартість якої понад 3 млн. грн., територіальній громаді сільської ради. Наразі вказаний позов задоволено, а рішення господарського суду Полтавської області набрало законної сили. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

ТОВ "Клондайк Оіл Сервіс" зареєстроване за адресою Полтавська обл., Полтавський р-н, с.Божківське. Основным видом діяльності є оптова торгівля паливом.


Наверхнаверх