logo
dollar
euro

Догляд за вертикальними і горизонтальними жалюзі

19:41 18.01.2018 eye 166
Догляд за вертикальними і горизонтальними жалюзі

Для захисту від сонячного світла і сторонніх очей багато встановлюють на металопластикові вікна жалюзі.

Для жителів перших поверхів і власників приватних будинків використання жалюзі актуально саме для захисту від сторонніх очей. У свою чергу, жителі верхніх поверхів багатоповерхових будинків часто страждають від палючого сонця, і жалюзі їм просто необхідні, щоб рятуватися від спеки і задухи. Залежно від індивідуальних побажань і особливостей інтер'єру, на http://proem.in.ua можна вибрати один із декількох видів жалюзі. Кожен вид жалюзі має особливості догляду за ним.

Доглядаємо за жалюзі правильно

Догляд за жалюзі залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. Це може бути пластик, метал, текстиль або природні матеріали. Тому догляд за вертикальними і горизонтальними жалюзі різний.

Метал і пластик - прості в прибиранні

Прості у догляді металеві горизонтальні жалюзі. Ламелі таких жалюзі досить просто від пилу. Якщо ж на них утворюється більш серйозне забруднення, то абсолютно не складно видалити такі забруднення за допомогою чистячих засобів і вологої губки. Єдина умова в догляді за металевими жалюзі - не докладати значних зусиль, інакше можна погнути ламелі.

Догляд за горизонтальними жалюзі з пластика нічим не відрізняється від догляду за металевими. Пластикові ламелі також потрібно протирати досить дбайливо. Зігнути їх неможливо, але вони можуть просто зламатися.

Текстильні жалюзі - головне не прати!

У догляді за текстильними вертикальними жалюзі важливо запам'ятати одне правило - у жодному разі не прати їх у пральній машині. Після такого прання з текстильними жалюзі можна буде розпрощатися. Щотижня вертикальні жалюзі можна пилососити. А при необхідності прання потрібно буде зробити наступним чином: зняти всі текстильні ламелі, згорнути їх у рулон і саме в такому стані замочити в миючому розчині, після чого прополоскати, не розгортаючи рулон.

За дерев'яними жалюзі доглядаємо, як за меблями

Жалюзі з натуральних матеріалів - дерева або бамбука - можна час від часу протирати сухою або злегка вологою ганчіркою. Також, для таких жалюзі підходить спеціальний аерозоль для догляду за дерев'яними меблями.


Наверхнаверх