logo
dollar
euro

Департамент охорони здоров'я Полтавської ОДА оскаржує поновлення на роботі одіозної керівниці обласної МСЕК

23:54 22.01.2018 eye 1004
Департамент охорони здоров'я Полтавської ОДА оскаржує поновлення на роботі одіозної керівниці обласної МСЕК

17 вересня в Полтавському районному суді відбувся розглядалась  справа за позовом колишньої начальниці Полтавського обласного центру МСЕК Тетяни Жабо.

Суддя Оксана Гальченко визнала недійсним наказ про звільнення Тетяни Жабо та скасувала його й зобов’язала облраду виплатити майже 33 тисячі гривень зарплатні за час вимушеного прогулу. Про це повідомляло Інтернет-видання "Полтавщина".

18 вересня прес-центр Департамент охорони здоров'я Полтавської ОДА повідомив ,що о 15 годині Департаментом подано апеляційну скаргу на рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 17 вересня 2015р. щодо поновлення Жабо Т.М. на роботі на посаді головного лікаря Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи, оскільки рішення не відповідає нормам матеріального та процесуального права, а також фактичним обставинам справи.

Розгляду справи по суті протягом всього періоду не відбувалося, так як судові засідання постійно переносилися.

Рішення щодо поновлення Жабо Т.М. на посаді винесено без врахування думки та позиції сторони по справі – відповідача (Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА). Також судом проігноровано ряд вимог чинного законодавства, положення процесуального закону були застосовані лише формально, внаслідок чого порушено принцип змагальності сторін і достатності доказів для всебічного розгляду справи.

Таким чином, на думку ДОЗ ОДА, суддею Полтавського районного суду Гальченко О.О. ухвалено незаконне та упереджене рішення щодо поновлення Жабо Т.М. на роботі та відшкодування виплат пов’язаних з "вимушеним прогулом".

Відсутність на засіданні 17.09.2015 року представників Департаменту пояснюється тим, що Полтавською обласною радою було подане клопотання про перенесення розгляду справи. Підстав для відмови у задоволенні клопотання щодо перенесення судового засідання у суду не було.


Наверхнаверх