logo
dollar
euro

Офіс обласної організації Радикальної партії у Полтаві брутально обшукали

13:45 18.09.2015 eye 408

Про обшук, який тривав шість годин з численними процесуальними порушеннями, на своїй сторінці у Фейсбук розповіла адвокат Ілона Ніколаєва. Проводили його представники Генпрокуратури та СБУ.

"…Їх було чоловік 12 на маленький офіс, плюс - куча народу підтримки плюс - автобус "Альфи", -  написала пані Ніколаєва.  Під час обшуку вилучались  ноутбуки, партійна документація. У присутніх в офісі відбирали мобільні  телефони, а в одного – навіть особисті кошти. Силовики пригрозили арештом тим, хто оприлюднить протоколи обшуку.

Сьогодні вранці Ігор Мосійчук, нардеп з фракції РПЛ, згоду на арешт вчора дали у Верховній Раді, повідомив у Фейсбук, що його помічника Віталія Мірошниченка етапують з Полтави до Києва на допит в генпрокуратуру. Мосійчук пише: "Всю ніч напередодні його допитували в Полтаві. І хоча йому кажуть що він на разі проходить як свідок, проте при цьому в нього вилучили телефон і під конвоєм етапують до Києва на продовження допиту. Це незаконно, це є повним порушенням усіх процесуальних норм".


Наверхнаверх