logo
dollar
euro

Серед цьогорічних "Героїв-рятівників" - 9-річна Віра Яковлєва з Полтавщини

11:04 18.09.2015 eye 523
Серед цьогорічних "Героїв-рятівників" - 9-річна Віра Яковлєва  з Полтавщини

17 вересня, з нагоди Дня рятівника, у Державній службі України з надзвичайних ситуацій відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської акції "Герой рятівник року".

Серед  цьогорічних лауреатів –  9-річна Віра Сергіївна  Яковлєва  з лубенського району Полтавщини. На початку лютого внаслідок замикання електропроводки почалася пожежа у будинку, де мешкала дівчинка з родиною. Учениця 2 класу Мацківської ЗШ Віра Яковлеваі, коли вогонь охопив більшу частину будинку, вдягнула своїх менших братика Олексія та сестричку Марію,  залишившись сама неодягненою і босоніж, зимового вечора, вивела їх із палаючого бдинку та відвела до сусідів.

Лауреатами Всеукраїнської акції "Герой рятівник року-2015" також стали:

Шаруда Олексій Анатолійович(підполковник служби цивільного захисту, 35 років, Донецька область). Під час обстрілу в селі Сартана16 серпня 2015 року врятував родину, у тому числі маленьку дівчинку.

Щукіна Ірина Володимирівна (капітан служби цивільного захисту, 31 рік, Чернігівська область). 20 січня 2015 року врятувала 31-річну жінку, яка намагалася стрибнути з пішохідного мосту.

Волошенко Сергій Миколайович (старший прапорщик служби цивільного захисту, 40 років, Луганська область). 29 січня 2015 року запобіг масштабному вибуху на газовій заправці, що міг виникнути внаслідок потужного артилерійського обстрілу.
Дягілєв Андрій Васильович (старший прапорщик служби цивільного захисту, 35 років, Харківська область). 30 листопада 2015 року під час пожежі у п’ятиповерховому гуртожитку врятував 2-х дорослих та 2-х немовлят (десятимісячного та однорічного хлопчиків).

Заїка Сергій Русланович (15 років, Житомирська область). 17 січня 2015 року врятував чоловіка, який ледь не потонув у місцевому ставку, спільно з фельдшером надавав першу медичну допомогу потерпілому до приїзду швидкої.

Лазько Сергій Сергійович (7 років, Запорізька область). 16 квітня 2015 року в с. Райновка Приморського району Запорізької області врятував 5-річну дівчинку Міріам, яка провалилась у колодязь.

Мироненко Анатолій Петрович (27 років, Сумська область). 25 травня 2015 року врятував, здійснив реанімаційні заходи та повернув до життя дванадцятирічну дівчинку, яка тонула у водоймі.

Паньків Петро Олександрович (51 рік, Тернопільська область). 23 лютого 2015 року, ризикуючи власним життям врятував двох дівчаток – Оленку та Віолету, які провалилися під лід і тонули у місцевому ставку.

Калетнік Сергій Андрійович (41 рік, Чернігівська область). 26 березня 2015 року під час пожежі у квартирі врятував 28-річного чоловіка і гасив пожежу підручними засобами до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.


Автор: За інформацією ГУ ДСНС України в Полтавській області
Наверхнаверх