logo
dollar
euro

Полтавців на вихідних запрошують на безкоштовну екскурсію по історичному центру міста

12:04 13.12.2019 eye 429

Спеціально до дня міста та дня народження проекту "Таємнича Полтава" 20 вересня о 10 годині ранку відбудеться безкоштовна оглядова пішохідна екскурсія по історичному центру міста.

Інформаційно-туристичний проект "Таємнича Полтава" запрошує всіх бажаючих полтавців та гостей міста приєднатися до даного заходу. Як вже відомо, проект розпочав свою діяльність 21 вересня 2013 року і за цей час зібрав чимало однодумців, які з кожною екскурсією дізнаються щось нове про історію міста. Учасники проекту "Таємнича Полтава", як ніхто інший, знають чому саме Полтаву називають духовною столицею України. Організатори проекту пропонують полтавцям дізнаватися про історію рідного міста разом, адже це набагато простіше і цікавіше. Запис на безкоштовну оглядову пішохідну екскурсію – http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114.

09-20

У рамках проекту "Таємнича Полтава" кожного сезону стартують нові тематичні екскурсії, які можна відвідати просто подавши заявку на сайті туристичного клубу "In Green".

Наприклад, 19 вересня о 10.00 та о 13.00 годині відбудеться екскурсія до Хрестовоздвиженського монастиря з підйомом на дзвіницю. Тривалість екскурсії  приблизно 2-2,5 години.  Учасники відвідають головний Воздвиженський собор (1699–1709 рр.) та відновлену Троїцьку церкву (1999 р.). Цей похід в монастир надовго запам’ятається його учасникам. До того ж полтавці отримають унікальний шанс побувати на оглядовому майданчику чотириярусної дзвіниці, з якої відкриваються неперевершені краєвиди рідного міста. Це споруда, яка найбільше привертає увагу туристів. Її висота становить 47 метрів. Італійський архітектурний стиль доповнюється деякими елементами українського бароко. Приєднатися до екскурсії можна на сайті організаторів – http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/in018.

09-19
А з 28 вересня по 1 жовтня організатори проекту "Таємнича Полтава" запрошують всіх бажаючих зануритися в атмосферу чогось дивовижного і дозволять здивуватися красі зоряного неба. До речі, не всі знають що в Полтаві можна побачити зоряне небо в справжній телескоп. Адже в нашому місті є обсерваторія! Полтавська гравіметрична обсерваторія Інституту геофізики імені С. І. Субботіна НАН України заснована в 1926 році. Вона знаходиться на території колишньої садиби художника Г. Г. Мясоєдова. Початок екскурсії після заходу сонця – орієнтовно о 19.00-20.00. Тривалість 1,5-2,5 години. Учасники матимуть змогу  прослухати інформацію про дослідження зоряного неба і одночасно по черзі будуть спостерігати за різними об'єктами на небі у професійний телескоп. Також побачать будинок, де жив художник Григорій Мясоєдов та територію обсерваторії. Станьте ближче до зірок з проектом "Таємнича Полтава"!

ОБС-2

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх