logo
dollar
euro

Засідав організаційний комітет з підготовки до відзначення 150-річчя Полтавського товариства сільського господарства

16:09 18.10.2017 eye 377

Вів засідання, яке відбулось 17 вересня, заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук. Відзначатиметься 50-річчя Полтавського товариства сільського господарства дата на державному рівні, відповідно до Постанови Верховної Ради України.

У планах організаторів – виставкові експозиції у Краєзнавчому музеї ім. Василя Кричевського, погашення ювілейної марки, видання документальної книги про діяльність товариства, відкриття пам’ятного знаку на території Полтавської державної аграрної академії, урочисті збори та святковий концерт майстрів мистецтв в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя, інші заходи.

Полтавське товариство сільського господарства було фундатором становлення та розвитку вітчизняної аграрної науки, вирощування зернових культур, виробництва екологічно чистої сільськогосподарської продукції, дослідної справи. Воно має вагомі заслуги у просвітницькій діяльності, створенні соціальної інфраструктури на селі у вигляді спеціалізованих освітніх закладів, галузевих дослідницьких інституцій, бібліотек та музеїв.

Під час засідання Володимир Микійчук зазначив, що на Полтавщині знайшлися небайдужі люди, які поставили за мету власним коштом відновити роботу Полтавського товариства сільського господарства.


Автор: За інформацією прес-служби облради
Наверхнаверх