logo
dollar
euro

У Миргороді сімейна пара торгувала "метом", а лікарка – рецептами на сильнодіючі ліки

11:09 16.09.2015 eye 397

Працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Миргородського міськвідділу встановили, що 40-річний чоловік та його 41-річна дружина у своєму будинку виготовляють та через посередників збувають особливо небезпечний психотропний засіб - метамфетамін. Вони  були затримані під час оперативної закупівлі та доставлені в ізолятор тимчасового тримання.

Ппід час обшуку в будинку подружжя правоохоронці знайшли  лабораторний посуд та обладнання, призначене для виготовлення "мета", а також самі наркотичні і психотропні препарати та речовини (метамфетамін, опій ацетильований, канабіс) й інгредієнти для їх виготовлення.

Перед затриманням 41-річної жінки оперативникам вдалося задокументувати додаткові факти збуту та незаконного отримання сильнодіючих лікарських засобів "Димедролу", "Зопіклону", "Сонату", "Теофедрину". Також задукоментовано факти збуту сильнодіючих лікарських засобів поштучно (10-20 гривень за одну таблетку). Рецепти на придбання лікарських засобів  які виписулися на імя затриманої жінки лікарем сімейної медицини Миргородської поліклініки.

Встановлено, що лікарка  з початку 2014 рокуй дотепер  продавала  рецепти на сильнодіючі засоби наркозалежним по ціні від 50 до 100 гривень за  рецепт на один препарат. Її провину у скоєному службовому підробленню задукоментовано. Матеріали кримінального провадження відносно лікаря сімейної медицини Миргородської поліклініки виділено окремим провадженням за ознаками статті 366 Кримінального кодексу України - Службове підроблення. Передбаченен законом покарання - штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до трьох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на такий же термін.


Автор: За інформацією ВЗГ УМВС та УБНОН УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх