logo
dollar
euro

На сесії Полтавської міськради питання про перенесення художньої школи вирішили не розглядати

5:40 22.10.2017 eye 586

Сьогодні, 15 вересня, під час  51-ї сесії Полтавської міськради мали б прийняти рішення  про перенесення дитячої художньої школи з історичного центру міста в мікрорайон Алмазний. Був підготовлений проект відповідного рішення. Однак воно викликало незадоволення не тільки в батьків учнів школи, а й в інших полтавців.

Під час сесії заступниця міського голови Світлана Порохня  у своємі виступі наполягала, що опалювальна система не відповідає нормам. Про це повідомляє видання "Коло". Тож школу хочуть перенести в інше приміщення, тим більше, що, начебто були заяви батьків про запах газу від котлів. Однак батьки учнів, яким вдалося потрапити у сесійну залу,  заперечили це. Правозахисник Василь Ковальчук зазначив, що такими діями влади порушуються права дітей і запитав депутатів, чому питання перенесення школи почали розглядати запізно, на порозі опалювального сезону. Один із батьків, Володимир Ткаченко запропонував вирішити проблему із опаленням, встановивши у приміщенні електрокотли.

Директор школи  Лідія Орел чомусь занадто категорично заявила: якщо заклад не переїде, школи не буде. Обурена громада у відповідь вимагає звільнити керівника школи.

Міський голова, в свою чергу, пояснив, що хотів перенести школу, а ту частину краєзнавчого музею, де вона знаходилася, передати обласній владі для використання музеєм. Однак, зважаючи на спротив батьків, пропонує зняти це питання з порядку денного, що в результаті більшістю голосів депутати й зробили.

Журналісти, присутні на сесії, відзначають присутність великої кількості правоохоронців. Зокрема, Олександр Брусенський у Фейсбук написав: "…На сегодняшней сессии были приняты беспрецедентные меры безопасности. В горсовет стянули большие силы милиции, которую усилили представителями частной охранной фирмы. Вход в зал заблокировали и пропускали, кроме депутатов и чиновников, только журналистов и узнаваемых представителей общественности. В самом сессионном зале "мужчины крупного телосложения" в рубашках и галстуках надежным щитом отделили "галерку" от депутатов…".


Наверхнаверх