logo
dollar
euro

На Полтавщині п’ять родин загиблих на Сході бійців отримали житло, ще 22 його потребують

18:07 14.09.2015 eye 305

Сьогодні, 14 вересня, під час щотижневої апаратної наради заступник начальника Управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА Олександр Панков повідомив, що були обстежені житлові умови 92 родин бійців, які загинули на Сході України. Отримали житло п’ять родин, ще 22 потребують поліпшення житлових умов. 21 родину взято на квартирний облік.

Забезпечення житлом родин загиблих здійснюється за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла в житлових будинках, що прийняті в експлуатацію та на вторинному ринку». Згідно із цією програмою, на придбання житла сім’ям загиблих бійців Полтавщини виділено 7,1 мільйонів гривень. Із цієї суми на  райони області вже розподілили 4,6 мільйони гривень. Їх планують витратити на придбання житла для 12 сімей.

В області створено комісію з питань забезпечення житлом учасників АТО, зокрема, бійців, які отримали інвалідність у результаті бойових дій, та родин полеглих захисників. На черговому засіданні комісії минулого тижня було вирішено виділити 1,2 мільйони гривень для забезпечення житлом чотирьох сімей у Зінківському та Гадяцькому районах.


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської ОДА
Наверхнаверх