logo
dollar
euro

Понад 34 млн грн заборгували на Полтавщині підприємства своїм працівникам

16:42 14.09.2015 eye 303

Заборгованість із заробітної плати в області наразі становить 34 мільйони 800 тисяч гривень.

Всього її мають 22  підприємства.  З них 8 на 1 вересня зменшили борги по зарплатні, але з’явилися нові боржники. Про це 14 вересня під час  апаратної наради повідомила  директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Очільниця департаменту  поінформувала, що триває співпраця з органами УМВС Полтавської області . Правоохоронці мають можливість залучити інспекцію праці і перевірити рух коштів на рахунках підприємств, що  дасть можливість побачити реальний стан справ на підприємстві й з’ясувати, чи є гроші для погашення заборгованості із зарплатні.

Голова ОДА Валерій Головко зазначив, що цю роботу необхідно терміново провести, оскільки заборгованість призведе до того, що в опалювальний період люди, які не отримують зарплатню вчасно, не матимуть можливості сплачувати за комунальні послуги, опалювати власні оселі.

- Я особисто буду просити правоохоронні органи порушувати кримінальні справи проти керівників підприємств-боржників, які не виплачують зарплату своїм співробітникам, - зазначив Валерій Головко.


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської ОДА
Наверхнаверх