logo
dollar
euro

Клименко "відверто поговорив" з українськими сім'ями

6:50 21.01.2018 eye 192
Клименко "відверто поговорив" з українськими сім'ями

Екс-міністр запросив на вечерю 12 українських сімей

12 українських сімей з різних міст України поспілкувалися з Олександром Клименко. Як зазначено на сайті політика, "в теплій і невимушеній обстановці політик і його гості поговорили про життя, сім'ю і проблемах, які сьогодні дійсно хвилюють кожного українця, в якому б регіоні він не проживав".

Повідомляється, що в зустрічі взяли участь сімейні пари різного віку з Києва, Одеси, Полтави, Волині, Мукачева, Миколаєва, Вінниці, а також сім'ї вимушених переселенців з Донбасу, що живуть нині в Києві та Херсоні.

Сам політик так описав зустріч у своєму Facebook: "Провів чудові вихідні. До мене приїжджали 12 сімей з України. Говорили про проблеми і радощі, про минуле і про плани на майбутнє. Знаєте, звідки б люди не були - з Києва чи з Одеси, Вінниці чи Мукачево - проблеми то по суті однакові: війна, низькі зарплати і пенсії, ціни на газ, побоювання з приводу того, чи зможе Україна взагалі пережити зиму. Але і радості теж однакові: діти, міцна сім'я, надія на майбутнє".

Під час зустрічі Клименко відверто розповів про своє життя та відповів на запитання. "Я абсолютно відкритий. Я йду з відкритою позицією, вкладаю душу в свою справу. Для мене політика - це, в першу, чергу служіння", - наведені слова політика на його сайті.

Відповідаючи на запитання, що, на його думку, необхідно зробити в першу чергу Клименко був однозначний: "Перше завдання - щоб ніхто не гинув. Перше, що необхідно зробити - це мир в Україні".

Політик пообіцяв, що скоро всі українці зможуть поставити йому запитання і отримати на них відверті відповіді. Мабуть, це пов'язано з анонсом нового ролика екс-міністра "Відверта розмова", який сьогодні був розміщений на Youtube

 

Нагадаємо, раніше Клименко вже опублікував два ролики - "Матч за Україну" та "Примирення"

Експерти припускають, що таким провокаційним способом Клименко цілком можливо готує своє повернення в Україну. Ця версія не виглядає неймовірною на тлі серії виграних Клименком судів проти СБУ і ДФС про визнання його невинним у подіях в Одесі в травні 2014 року і непричетним до "схемами" часів президентства Януковича.


Наверхнаверх