logo
dollar
euro

Херсонські регіонали сподіваються "завоювати" Полтавщину?

8:44 24.10.2017 eye 707

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області зареєстровано Полтавську обласну організацію Політичної партії "Херсонці", наказ від 08.09.2015 № 373/4. Керівником обласного осередку зареєстрований полтавець Бондаренко Олег Володимирович.

Цікаво, що в Херсоні нову політсилу презентували тільки 2 вересня й одразу як всеукраїнську партію. Про це повідомляє херсонське видання "ВТВ плюс". Головою херсонського обласного осередку партії "Херсонці" є заступник міського голови Херсону Сергій Черевко. Він і проводив прес-конференцію і повідомив, що партія має намір долучитися до місцевих виборів, є центристською партією толерантного спрямування.

Як пише видання "Політична Херсонщина", основою партії стали колишні члени Партії регіонів, які з якихось причин не доєднались до "Опозиційного блоку". Серед них і сам Сергій Черевко, який обирався до місцевих органів влади від ПР і був членом цієї партії понад 10 років.

Колишніми регіоналами є й вище керівництво партії "Херсонці". У цьому можна переконатися, подивившись запис про реєстрацію партії в Єдиному реєстрі. Щоправда, "слідів" голови партії Мищенко Вікторії Вікторівни відшукати не вдалося.  Зате її перший заступник Грек Ігор Анатолійович , згідно інформації на офіційному сайті, був обраний в міську раду Херсону від  міської організації Партії регіонів, як і заступник голови "Херсонців" Шевчук Віктор Аркадійович, як і член вищої ради партії Козаков Ігор Володимирович.

Отже, на чолі партії "Херсонці", яку нині "пропихують" на Полтавщині, стоять три депутати міськради Херсону, обрані свого часу від Партії регіонів і маловідома особа, вірогідно, "ширма".

Як інформує "ВТВ плюс", під час презентації партії в Херсоні повідомлялось, що партія   виникла внаслідок перереєстрації маловідомої та неефективної політичної партії. Її назву керівництво вирішило не повідомляти.

Тим часом, наприкінці серпня керівники  херсонских организацій  партії "Третя сила"  звернулись до СБУ, прокуратури та міліції з заявою, що пан Черевко спільно іще одним чиновником мерії Віктором Трамбовецким, вдалися до майже на рейдерського захоплення політичної партії "Третя Сила".


Наверхнаверх