logo
dollar
euro

Хабарник очолив Держгеокадастр Полтавщини за результатами конкурсу

6:17 20.10.2017 eye 4416

Головним слідчим управлінням МВС спільно з Службою безпеки України та Генеральною прокуратурою України затримано керівника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області. Він за допомогою двох посередників вимагав та отримав хабар у сумі 500 тисяч гривень.

Чоловік вимагав хабар від громадян за видачу наказу про розробку проектної документації на земельні ділянки для ведення фермерського господарства прощею понад 300 га.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою" Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба МВС України (за матеріалами ГСУ МВС України.

Нагадаємо, 21 квітня 2015 роуку на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин голова Полтавської обласної ради Петро Ворона представив в.о. начальника Головного управління Держземагентства у Полтавській області Костянтина Кухарова.

До цього обов'язки в.о. начальника ГУ Держземагентства виконував Ярослав Сколота. Наприкінці березня у Головного управління Держземагентства України в Полтавській області відбулася акція протесту обурених фермерів і представників органів місцевого самоврядування. Люди протестували проти корупційних оборудок і тіньових схем при вирішенні земельних питань.

Реагуючи на хвилювання громадськості, голова Полтавської ОДА Валерій Головко звернувся з листом до віце-прем'єр-міністру Геннадія Зубка з проханням звільнити Я. Сколотові. Відповіддю на звернення В. Головко стало нове призначення Костянтина Кухарова.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру провела конкурс на заміщення вакантних посад начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та начальників територіальних органів Держгеокадастру у Полтавській області нижчого рівня, який відбувся у Держгеокадастрі 30 червня та 1 липня 2015 року.

Рішенням конкурсної комісії від 03.07.2015 за результатами письмового іспиту та співбесіди з кандидатами із 29 територіальних органів Держгеокадастру у Полтавській області було відібрано 12 осіб для зайняття вакантних посад начальників територіальних органів Держгеокадастру у Полтавській області. Зокрема начальником Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області був призначений Кухаров Костянтин Вікторович, який з квітня виконував ці обов’язки.


Наверхнаверх