logo
dollar
euro

У Полтавській області вилучено незаконно виробленої горілки на мільойн гривень

11:54 19.10.2017 eye 361
У Полтавській області вилучено незаконно виробленої горілки на мільойн гривень

Як повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік, у ході здійснення слідчо-оперативних заходів працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області спільно з працівниками прокуратури області ліквідовано канал надходження на територію Полтавської та інших областей України незаконно виготовлених алкогольних напоїв, які в подальшому реалізовувалися без сплати в бюджет Держави акцизного податку.

Як з’ясовано у ході досудового розслідування, 41-річний підприємець з м.Києва займався реалізацією незаконно виготовленої горілки, яка з м.Києва до інших областей доставлялася вантажним автотранспортом та через мережу дилерів збувалася населенню.

Під час доставки чергової партії такого товару оперативниками на в’їзді до м.Полтава затримано автофургон, що перевозив 10 тисяч літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, розфасованих у так звані "бег-ін-бокси" – поліетиленові пакети з пластиковими кранами, поміщені у картонні коробки. Кожен такий "бег-ін-бокс" містить 10 л фальсифікату. Орієнтовна вартість вилученої продукції становить 1 млн. грн.

Де виготовлялися підакцизні товари наразі з’ясовує слідство.
Загалом з початку року працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Полтавскій області з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму 17,9 млн. грн., у т.ч.:

- лікеро-горілчаної продукції у кількості 3935,6 дал на суму 7,4 млн. грн.;

- спирту у кількості 610 дал на суму 659 тис. грн.

- тютюнових виробів у кількості 689,3 тис. пачок на суму 9,6 млн. грн.;

- паливно-мастильних матеріалів у кількості 14,2 т на суму 245,6 тис. грн.

За рішенням судів конфісковано вилучених підакцизних товарів на суму 10,4 млн. грн.


Автор: Головне управління ДФС у Полтавській області
Наверхнаверх