logo
dollar
euro

Фінансування ремонту в Полтаві аварійного каналізаційного колектора вирішували в облдержадміністрації

20:14 23.10.2017 eye 291

11 вересня відбулася оперативна нарада з питання фінансування ремонту аварійного каналізаційного колектора, що проходить територією кварталу, обмеженого вулицями Енгельса, Пушкарівською й Артема (територія колишніх артскладів) в рамках зобов’язань  Меморандуму щодо реалізації спільних дій з відновлення будівництва житлового будинку на бульварі Боровиковського, 11 у м. Полтава.

Нарада відбулась за участі заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла та заступника голови Полтавської обласної ради Володимира Микійчука Також у засіданні взяли участь представники від сторін, які уклали Меморандум, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники та головні інженери КП "Полтававодоканал" й ДП "ДПІ "Міськбудпроект".

За результатами обговорення прийнято рішення щодо розроблення проектно-кошторисної документації згідно з детальним планом території на прокладання тієї частини каналізаційного колектора, яка пов’язана з І чергою забудови кварталу. Замовником визначено Управління капітального будівництва облдержадміністрації.


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської ОДА
Наверхнаверх