logo
dollar
euro

Як вибрати слуховий апарат?

10:18 11.09.2015 eye 344
Як вибрати слуховий апарат?

За останні 20 років ринок слухових апаратів значно розширився. Тому питання, як вибрати слуховий апарат в 2015 році стоїть дуже актуально. З розвитком вільних ринкових відносин з'явилося безліч продавців слухових апаратів, у тому числі в кіосках, прилавках. Слухові апарати стали продавати як сигарети, мобільні телефони в будь-яких місцях. Тому потрібно знати, як правильно вибрати слуховий апарат.

Отримайте безкоштовну консультацію

Як правило, людина відчуває цілий комплекс проблем до того, як вирішується звернутися за допомогою до фахівця. Це може бути:

- складність сприйняття тихих звуків;

- нерозуміння мовлення співрозмовника в галасливій обстановці;

- труднощі розуміння мови при спілкуванні з кількома мовцями співрозмовниками;

- неможливість насолоджуватися усією гамою музичних звуків;

- хворобливе сприйняття гучних звуків.

На консультації ми обговоримо ваш спосіб життя, щоб чітко сформулювати вимоги до слухового апарату. Акустичні ситуації, в яких ви частіше буваєте, стануть основними критеріями вибору.

Потужні слухові апарати від Siemens - http://simerex.kiev.ua/moshnue/ - найкращий вибір для людей з вадами слуху. Система допоможе вам отримати максимальне звучання на всіх частотах. Гарантія на всю продукцію фірми.

Діагностика слуху

Наступним етапом є діагностика слуху. Вона включає в себе отоскопічний огляд і аудіометрію.

Під час огляду виявляються патологічний стан вуха і визначаються протипоказання до використання тих чи інших видів слухових апаратів. Наприклад, внутрішньовушних і канальний слуховий апарат, протипоказані при хронічних формах отиту.

Перевірку слуху проводять спеціальним приладом - аудіометром. Він дозволяє виміряти поріг сприйняття тонів на різних частотах і, таким чином, визначити, на яких частотах і в якій мірі знижений слух.

Результатом тесту є аудиограмма - графічне зображення порогів слуху на різних частотах.

Індивідуальний підбір, настройка апарату

Керуючись вашими потребами та вимогами, а також даними обстеження, вам запропонують на вибір кілька моделей апаратів і розкажуть про їх особливості.

При індивідуальному налаштуванні цифрових слухових апаратів застосовуються особливі методи для оптимізації якості звуку, комфорту звукосприйняття і поліпшення розбірливості мови спеціально відповідно до результатів перевірки вашого слуху.

За підсумками індивідуальної настройки і підбору апаратів спеціаліст центру проведе кілька мовних тестів, що дозволяють визначити найбільш підходящий варіант.

Гарантійні зобов'язання

Сучасні слухові апарати будуть працювати, як мінімум п'ять років. Тривалість безвідмовної роботи багато в чому залежить від догляду за ним. Інструкція передбачає чистку вушного вкладиша і слухового апарату, заміну елементів живлення з певною частотою. Необхідно також періодично звертатися в спеціалізований центр для проведення профілактичного обслуговування.


Наверхнаверх