logo
dollar
euro

26 вересня Кременчук долучиться до V ювілейної Всеукраїнської благодійної акції "Пробіг із вірою в серці"

12:04 13.12.2019 eye 296

Кременчук вже кілька років майже від самого початку проведення благодійного проекту є його активним учасником.

Зокрема, за благодійні кошти кременчужан у 2011 році для пологового відділення 2 міської лікарні було придбано апарат для вентиляції легенів. У 2012 році учасники благодійного пробігу спрямували благодійну суму на придбання апарату штучного дихання для Кременчуцького міського пологового будинку.  Підсумками благодійних пробігів 2013 і 2014 років  стали апарати для виявлення хвороб серця у новонароджених малюків Кременчука.  Всі кошти, зібрані в рамках цьогорічної акції, будуть направлені на допомогу дітям із вадами серця.

Цього року "Пробіг із вірою в серці" проводитиметься 26 вересня, збір учасників оголошується на площі Перемоги. Початок реєстрації бігунів намічений  на 10.30. Старт пробігу буде даний о 12:30, його маршрут пролягатиме вулицею Леніна (пл. Перемоги – пл. Незалежності – пл. Перемоги).

Запропонований благодійний внесок для дорослих є 50 гривень, дітей – 25 гривень. Водночас організатори заходу запевняють, що для участі в акції ці внески є необов’язковими. Тож кожен бажаючий взяти участь у благодійному пробігу може безкоштовно до нього долучитися. Перша тисяча учасників отримає футболки від фірми "Данон", а всі інші - обмінні номерки. Останні організаторами акції будуть обмінюватися на молочну продукцію Програмою цьогорічної акції також передбачено проведення різноманітних конкурсів і розіграшів, тощо. Традиційно всі учасники пробігу отримають  молочні подарунки від кампанії "Данон".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх