logo
dollar
euro

Господарський суд Полтави розгляне справи про стягнення боргу з агрокомпаній Бахматюка

12:27 10.09.2015 eye 471

Бізнесмен згорнув сегмент дистрибуції насіння, в результаті його компанії не можуть розрахуватися з постачальниками, які вимушені  звернутися до суду.

Сьогодні Господарський суд Полтавської області розгляне справу про стягнення 220 тис. грн. боргу з ТОВ "Агробуд", що входить в агрохолдинг Олега Бахматюка.

Зокрема, ТОВ "Агробуд" не сплатило за надані ще  у 2012 році юридичні та бухгалтерські послуги. Товариство спеціалізується на оптовому продажі зерна та кормів для тварин. Оскільки сьогодні, за словами Олег Бахматюка, аграрний холдинг фактично згорнув дистрибуцію насіння та іншої сільгосппродукції, компанія не в змозі розрахуватися з кредиторами та постачальниками.

Також на 16 вересня заплановано засідання Господарського суду Полтавської області, на якому буде розглянуто справу про стягнення вже 4,8 млн. грн. боргу з ТОВ "Агробуд", які компанія отримала за договором поворотної фінансової допомоги у 2013 році і не повернула.

Як нещодавно повідомлялося в ЗМІ, загальна заборгованість агрохолдингу Укрлендфармінг,  підконтрольного Олегу Бахматюку, складає близько 1,7 млрд. доларів. Наразі компанія веде переговори щодо реструктуризації заборгованості. Однак поки кредитори не бачать конкретних рішень і намагаються стягнути багатомільйонні борги аграрного холдингу в судовому порядку.

 


Наверхнаверх