logo
dollar
euro

Депутат Полтавської міськради звинуватив міськвиконком у приховуванні важливої інформації

11:45 08.09.2015 eye 355

На офіційному сайті міської влади оприлюднене розпорядження міського голови пр о скликання п’ятдесят першої сесію Полтавської міської ради шостого скликання 15 вересня 2015 року о 10-й годині. 

Згідно цього розпорядження на сесію винесене 42 питання, однак, на сайті викладені тільки 27 проектів рішень.

На це звернув увагу полтавської громади депутат міськради Олександр Шамота на сторінці групи "В Полтаве" мережі Фейсбук.  Крім того, він відзначив, що деякі з оприлюднених  документів не містять додатків, що не дозволяє адекватно оцінити наслідків  рішень, що прийматимуться міськрадою. Зокрема, не має додатку до проекту рішення "Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності". Отже, незрозумілим залишається  де розміщуватимуться споруди і хто їх власники.

Олександр Шамота написав: "Грабунок міста ? Таки ДА! Коротко передивився проекти рішень ради на майбутню сессію 15 вересня. Одне можу сказати однозначно ! Не озброєним оком видно, що деребан заплановано! Питання "Про затвердження розпоряджень міського голови та виконкому" , викладені без додатків , шо будемо затверджувати не зрозуміло.... Питання "Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності ", взагалі не містить додатків, переліку осіб та організацій, яким ці місця будуть надаватись. Та і взагалі, про яку прозорість можливо говорити, коли на сайті міської ради з 42 питань, викладені тільки назви та офіційна частина 27 рішеннь. Чи ни є це порушенням законів "Про доступ до публічної інформації" та "Про місцеве самоврядування"?...".


Наверхнаверх