logo
dollar
euro

Утікачів з дитячого притулку "Любисток" знайшли за дві години

11:44 26.07.2013 eye 664
Утікачів з дитячого притулку "Любисток" знайшли за дві години

"Любисток" ― це притулок, де діти перебувають тимчасово, поки не визначиться їхня подальша доля. Звичайно, потрапляють до нього діти з нелегкими долями. Дехто з них звик до бродяжництва і таким дуже складно всидіти в чотирьох стінах.

От і нещодавно з "Любистку втекли п’ятеро вихованців віком від 10 до 17 років. Вихователі  притулку не змогли знайти їх самотужки і звернулись до міліції. На пошуки втікачів негайно відправились працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Полтавського міського управління. Знайшли їх в одному із підворіть біля центрального автовокзалу. Підлітки, побачивши людей у погонах, спробували втекти, та не вдалося.  Вони пояснили правоохоронцям, що втекли, адже в притулку стало нудно, і вирішили подорожувати до Семенівки, повідомляє ВЗГ УМВС Полтавщини.

 Дорослі повернули юних бунтівників до "Любистку". Однак, їм варто замислитись над тим, що дитині одного даху над головою замало, потрібен простір для розвитку, для докладання душевних, фізичних та розумових зусиль.  Щоб створити такий простір, кожного тимчасового мешканця "Любистку" треба сприймати як особистість. Це велика робота і відповідальність для вихователів і можливість бути насправді корисними для благодійників.


Наверхнаверх