logo
dollar
euro

Двох кандидатів на прокурорські посади з Полтавщини усунули від проходження тестів без права перездачі

17:32 07.09.2015 eye 497

Укрінформ повідомляє, що понад 800 кандидатів на посади прокурорів у місцевих прокуратурах у минулі вихідні пройшли тестування в Харківському регіональному центрі з організації і проведення конкурсного відбору претендентів.

Відзначився майбутній прокурор із Сум, який здав двогодинний тест за рекордні 15 хвилин. Про це інформагенція розповідає з посиланням на заступника Генерального прокурора України Віталія Касько.

"Кожний із кандидатів протягом двох годин відповів на 100 тестових запитань, а  претендент із Сумської області набрав максимальні 100 балів всього за 15 хвилин. Лише близько 10% кандидатів набрали менше 50 балів", - відзначив Касько.

За його словами, тестування загалом проходить спокійно, без конфліктів.

"Водночас двоє претендентів на рядові посади з Полтавської області підказували один одному відповіді. Комісія склала акт і усунула порушників від проходження тестів без права перездачі", - додав Касько.

Перший етап тестування - професійний - завершиться через 4 дні, другий - тест IQ - буде проведений наприкінці вересня, а в жовтні відбудуться психологічне тестування і співбесіда.

За перебігом тестування 5 і 6 вересня спостерігали представники громадської мережі «Опора» і Консультативної місії Євросоюзу. Всі аудиторії у Харкові обладнані відеоспостереженням, а на сайті Генеральної прокуратури України ведеться пряма трансляція.


Наверхнаверх