logo
dollar
euro

Малюк, якого понад добу шукали кременчуцькі міліціонери, потонув у туалеті

23:09 09.12.2019 eye 306

Однорічна дитина, про зникнення якого з двору 5 вересня в міліцію повідомила його мати, була знайдена потонулою у вуличному туалеті  в мікрорайоні  Реєвка в Кременчуці. Про це  повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області.

Понад добу працівники Кременчуцького міськвідділу міліції шукали однорічного хлопчика, який зранку зник зі свого двору. 6-го вересня близько 12.00 тіло  зниклої дитини було знайдене у вуличному туалеті. Після чищення туалету асенізаційною машиною, працівники міліції вирішили ще раз перевірити мул і докопатися до дна вигрібної ями. В мулі і був знайдений труп малюка.

Кримінальне провадження за фактом умисного вбивства перекваліфіковано на невиконання батьківських обов'язків, що спричинили тяжкі наслідки. Покаранням за такий злочин  є від двох до п'яти років обмеження волі або позбавлення волі на такий же термін.

Про зникнення однорічного Артема Колесника правоохоронцям повідомила його мама 5-го вересня близько 9.30. Жінка заявила, що її син в 9.00 повзав на колінах у дворі, після чого зник.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх