logo
dollar
euro

Із керівництвом міліції Полтавщини зустрілись представники Консультативної місії ЄС

18:39 03.09.2015 eye 426

3 вересня керівництва Управління та начальників галузевих служб зустрілись з членами робочої група Консультативної місії Європейського Союзу, яка працює над реформуванням сектору цивільної безпеки в Україні.

До Полтави прибули фахівці з регіонального співробітництва: Йоахім Петерс з Німеччини  та Станіслав Безовські з Болгарії. Вони вивчити роботу окремих служб міліції й ознайомитися з ініціативними проектами Управління з підвищення ефективність роботи нової поліції.

Учасники зустрічі обговорили базові питання реформування органів внутрішніх справ Полтавщини. Окремо зупинилися на планах поетапного формування регіональної структури поліції і, зокрема, обговорили перспективи створення патрульної поліції, початок набору в лави якої розпочнеться у другій декаді вересня.

Очільник обласної міліції Олег Бех, зокрема, повідомив, що наразі триває підготовчий етап формування нової патрульної поліції, узгоджуються механізми відбору та навчання кандидатів. Набір буде проводитись з 21 вересня у місті Кременчук та з 23 вересня – у Полтаві.

Станіслав Безовські, який вивчатиме роботу блоків громадської безпеки і кримінальної міліції наголосив на тому, що свою професійну увагу зосередить на ініціативах міліції. «Сильна поліція – це ефективна поліція» – підкреслив фахівець з регіонального співробітництва.


Автор: За інформацією ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх