logo
dollar
euro

У Гадяцькому районі матері під час пологів не помирають, однак, медикам вистачає інших проблем

9:15 26.07.2013 eye 261
У Гадяцькому районі матері під час пологів не помирають, однак, медикам вистачає інших проблем

У Гадяцькій центральній районній лікарні 25 липня на засіданні медичної ради підбивали підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів району ву першому півріччі 2013 року.

Зокрема, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) Валентина Близнюк доповіла, що в районі протягом звітного періоду не зафіксовано жодного випадку материнської смертності, первинна захворюваність населення порівняно з минулим роком знизилась на 3,2%. Не було в районі випадків захворюваності на сальмонельоз, дифтерію, дизентерію, гепатит "А", знизилась захворюваність на гіпертонічну хворобу, цукровий діабет, інсульти, туберкульоз. Однак, спостерігається тенденція зростання захворюваності на онкологічні хвороби, погіршилися показники онкологічної допомоги, а також зросла інвалідність та захворюваність з тимчасовою втратою працездатності населення, погіршився показник реабілітації інвалідів, стрімко зростає захворюваність на ВІЛ/СНІД.

Подальша робота з покращення медичного обслуговування населення в наступному періоді спрямовуватиметься на забезпечення виконання Пілотного проекту щодо пільгового забезпечення ліками на гіпертонічну хворобу; міжсекторіальну координацію дій ЦПМСД, ЦРЛ, відділу у справах дітей, правоохоронних органів з профілактики малюкової смертності в асоціальних сім'ях тощо.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх