logo
dollar
euro

У Кременчуцькій міськраді відбулась екстрена нарада через задимленість

15:14 21.10.2017 eye 630

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Сергій Киричейко повідомив, що сигнали про задимленість повітря  в службу оперативного контролю почали надходити зранку 3 вересня.

Об’їхавши всю територію міста, спеціалісти управління не виявили  жодного осередку горіння. За офіційною інформацією також не було зафіксовано пожеж як у місті, так і у лісовій смузі навколо Кременчука. Сергій Киричейко повідомлив, що ймовірними причинами задимленості міста є горіння торф’яників й очерету в Глобинському районі.

Керівник санітарно-епідеміологічної служби Наталя Резнікова повідомила,  що  проведені сьогодні лабораторні дослідження повітря в декількох мікрорайонах міста вказують на присутність продуктів горіння, але в допустимих межах.

Начальник управління освіти Кременчука Геннадій Москалик повідомив, що директори загальноосвітніх закладів і дошкільних навчальних закладів повідомлені про те, що зважаючи на ситуацію,  мають право на власний розсуд застосовувати тимчасові режими роботи установ і змінювати затверджені розклади навчального процесу. Зокрема, у закладах освіти можуть проводити навчальний процес за скороченим графіком. Не рекомендується проведення уроків і занять з підвищеним фізичним навантаженням на дітей та прогулянки на вулиці.

 Керівник управління охорони здоров’я міста Максим Середа зазначив, що дим негативно впливає на людей з алергією та серцево –судинними захворюваннями. У місті збільшено кількість бригад лікарів невідкладної допомоги, але поки що ситуація спокійна.

Віктор Калашник  доручив керівникам служб своєчасно інформувати населення про зміни або погіршення екологічної ситуації в місті, пов’язані з задимленістю. Управління житлово-комунального господарства міста отримало завдання постійно поливати дороги  міста аби зменшити концентрацію пилу в повітрі.

За прогнозами синоптиків у найближчі дні можливі дощі. Отже, є надія, що небезпека минеться.


Автор: За інформацією Кременчуцької міськради
Наверхнаверх