logo
dollar
euro

П’ятеро грабіжників із Полтавського району затримані в обласному центрі

16:15 03.09.2015 eye 488

До злочинної групи, яка орудувала в обласному центрі, входили  чоловіки віком 28, 27, 25, 23 та 19 з Полтавського району. Всі вони ніде не працюють, а двоє з них (28-ми та 27-ми років) уже притягувалися до кримінальної відповідальності.

Злочинну схему чоловіки обговорювали заздалегідь. Один із членів групи обирав жертву у нічних клубах чи на вулиці та телефоном передавав інформацією співучасникам. Ті слідували за обраною жертвою й, у зручний для них момент, нападали,  били  та відбирали телефони, гроші, прикраси із дорогоцінних металів тощо.

Часом у жертв-автомобілістів та після побиття і погроз відбирали ключі від транспортного засобу. Автомобілі відганяли в гараж та розбирали на запчастини. Іноді викрадали лише автомагнітоли та відео реєстратори.

Усе викрадене чоловіки здавали до ломбардів. Виручені кошти ділили між собою відповідно обсягу виконаної «роботи».

Правоохоронці встановили, що злочинці завдали полтавцям матеріального збитку на загальну суму понад 150 тисяч гривень. Працівники Октябрського райвідділу міліції затримали усіх членів злочинної групи та перевіряють їх причетність до скоєння інших злочинів.

Грабіжникам загрожує до десяти років позбавлення волі.


Автор: За інформацією Октябрського РВ ПМУ УМВС України в полтавській області
Наверхнаверх