logo
dollar
euro

Голова Полтавської облради вимагає, щоб "Гадячсир" розрахувався з селянами за молоко

14:15 01.09.2015 eye 1071

31 серпня голова обласної ради Петро Ворона під час наради у голів облдержадміністрації порушив проблему заборгованості ТОВ "Гадячсир" за молоко, прийняте у селян.

З цим питанням здавачі молока неодноразово зверталися до голови обласної ради на особистих прийомах. Петро Ворона звернувся до прокуратури області та УМВС України в області з вимогою дати правову оцінку даному факту та забезпечити повернення коштів сільським трудівникам. Втім, проблема, як підкреслив Петро Ворона, не вирішується, а загострюється, що викликає справедливе обурення громадян, соціальну наругу в ряді районів області. Про це повідомляє прес-служба облради.

Тим часом, 28 серпня близько 200 обурених селяни з Оржицького та Семенівського районів блокували офіс ТОВ "Гадячсир" у Києві. Разом з ними до офісу боржника прийшли нардепи Олег Ляшко та Ігор Мосійчук. Останній на своїй сторінці в Фейсбук написав: "Разом з селянами Семенівського та Оржицького районів Полтавської області, на чолі з Лідером Радикальної партії Олегом Ляшком, прибули до офісу компанії ТОВ "Гадячсир", яка винна селянам 7 млн. грн за зібране молоко. В столицю прибуло до 200 селян, які захопили офіс ТОВ "Гадячсир", і вимагають виплати заборгованих коштів".

Ігор Мосійчук також оприлюднив офіційну відповідь прокуратури Семенівського району на колективну скаргу селян щодо ТОВ "Гадячсир" від 7 серпня 2015 року. В ній говориться , що підстави для прокурорського реагування відсутні. Йдіть, мовляв людоньки у суд й там у порядку цивільного судочинства розглянуть справу щодо ваших порушених справ.  Можливо, звернення голови Полтавської облради й змінить ставлення прокуратури до "Гадячсир", який грішить несплатами селянам за молоко вже далеко не перший рік. Зокрема, на початку червня 2010 року борг "Гадячсир" перед селянами-виробниками молока складав 6,2 мільйона гривень.

гадячсир


Наверхнаверх