logo
dollar
euro

Керівникам підприємств Полтавщини, які не платять зарплати працівникам, грозять кримінальними провадженнями

17:03 31.08.2015 eye 552

45 підприємств області мають заборгованість із заробітній платі на 35 мільйонів гривень. Значні борги мають економічно активні підприємства.

Понад 4 тисячі працівників області своєчасно не отримують заробітну плату. Про це сьогодні, під час апаратної наради, в Полтавській облдержадміністрації повідомила начальник Департаменту праці і соціального захисту населення Людмила Корнієнко.

Збільшення зарплатних боргів в області відбулося за рахунок трьох підприємств: "Гадячсир", "Техмолпром" і Полтавський облавтодор.  Найбільша сума заборгованості в Гадяцькому районі – це майже 10 мільйонів гривень, у Полтаві – 4,5 мільйонів гривень, Миргороді – 2,8 мільйонів гривень, Кременчуці – 1,6 мільйонів гривень, Полтавському районі - 1,2 мільйонів гривень, Комсомольську - 990 тисяч гривень.

Людмила Корнієнко повідомила, що економічно спроможні підприємства "Гадячсир" і "Техмолпром" мають резерви погашення заборгованості, однак, не використовують їх. Так "Гадячсир" за квітень і червень поточного року отримав  645 мільйонів гривень, однак на заробітну плату було спрямовано лише 1,9% цієї суми. "Техмолпром" отримав  605 мільйонів гривень, на заробітну плату спрямовано 0,7%. Вказані підприємства не мають боргів по сплаті податків.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко доручив зібрати спеціальну комісію і запросити на її засідання представників усіх підприємств-боржників.

- Якщо протягом тижня не буде дієвих кроків щодо погашення зарплати, з наступного понеділка я звернуся до прокурора області та ініціюватиму порушення кримінальних справ стосовно керівників, які не виплачують зарплату своїм співробітникам, - зазначив Валерій Головко.


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської ОДА

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх