logo
dollar
euro

На фестивалі Vorskla-Rock’n’Ball зібрали понад 42 тисячі гривень для дітей з Полтавщини, батьки яких загинули в зоні АТО

16:51 31.08.2015 eye 406
На фестивалі Vorskla-Rock’n’Ball зібрали понад 42 тисячі гривень для дітей з Полтавщини, батьки яких загинули в зоні АТО

29 та 30 серпня у Полтаві відбувся фестиваль Vorskla-Rock’n’Ball.

У програмі заходів були музичні концерти впродовж двох днів, футбольний турнір, літературна сцена, виставка сучасного мистецтва, лекторій та благодійний ярмарок, театр. Метою фестивалю був  збір коштів, які будуть передані сім’ям загиблих на Донбасі військових з Полтавщини, в яких є неповнолітні діти. Наразі таких сімей у Полтавській області 42, неповнолітніх дітей — 62.

Мінімальний благодійний внесок на Головну сцену становив 80 гривень. Збір коштів за вхід на Головну сцену відбувався у прозорі скриньки, а також чимало скриньок було розставлено у зоні фуд-корту. Так, вдалося зібрати кошти у сумі 42 505 грн. Всі кошти впродовж найближчого часу будуть передані сім’ям,  про що буде повідомлено додатково.

На Головній сцені фестивалю за два дні зіграли понад 20 гуртів, серед яких: "ТіК" (Вінниця), "Asea Sool" (Батумі, Грузія),  "Вій" (Київ), "Тінь Сонця" (Київ), "The Вйо" (Київ/Кобеляки), "Жадан і Собаки" (Харків), "Царство Небесне" (Стаханов), "Онейроїд" (Полтава), "Шепіт Нагваля" (Кривий Ріг),  Black Maloka  (Київ),  The Hipnotunez (Вінниця),  "Гараж Ньютона" (Харків), "Ктулху" (Полтава),  "Майор Пронін" (Полтава),  Paradox (Лубни),  "Яри" (Краснокутськ), "Транс-Формер" (Полтава), "ДельТора" (Полтава).  На жаль, на фестиваль не змогла приїхати Білоруська група Zatoczka, в силу внутрішніх та зовнішніх причин, що склались навколо гурту, що стало відомо буквально у переддень фесту.

Переможцем міні-футбольного турніру стала команда "Полтавські спортивні журналісти" (ПСЖ).


Наверхнаверх