logo
dollar
euro

У Комсомольську обговорюють перейменування вулиць

6:38 19.10.2017 eye 634

27 серпня в Комсомольській міськраді відбулося засідання комісії з питань найменування (перейменування) об’єктів внутрішньоміського середовища, увічнення подій та пам’яті видатних діячів у м. Комсомольську.

Засідання вела секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, яка поінформувала членів комісії про результати проведеної роботи щодо перейменування вулиць у місті.

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» N 317-VIII від 09.04.2015 міська влада зобов’язана здійснити перейменування вулиць Леніна, Радянської, Петровського, Котовського та провулку Котовського. Під час опитування надійшло близько 500 пропозицій. Зокрема комсомольчани пропонують перейменувати вул. Леніна у вул. Героїв Дніпра або Центральну, Незалежності, Свободи, Металургів; вул. Радянську у вул. Вернадського або Соборну; вул. Петровського у вул. Доброхотова або Лесі Українки; вул. Котовського у вул. Василя Стуса або Миколи Гоголя, Лесі Українки; провул. Котовського у провул. Олеся Гончара.

Також надійшло 145 заяв про те, щоб залишити вулицям старі назви.

Члени комісії вирішили винести питання перейменування вулиць на розгляд депутатів Комсомольської міської ради на засідання депутатського клубу "Діалог".


Автор: За інформацією Комсомольської міськради
Наверхнаверх