logo
dollar
euro

У Лубнах люди не згодні жити без гарячої води і готові боротися за свої законні права

16:38 25.07.2013 eye 288
У Лубнах люди не згодні жити без гарячої води і готові боротися за свої законні права

У Лубнах вчора, 24 липня, з ініціативи міського голови Олександра Грицаєнка відбулося позачергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді, де розглядалося надзвичайно болюче не лише для Лубен питання - відсутність гарячого водопостачання.

Ситуацію з гарячим водопостачанням в місті пояснив присутнім заступник міського голови Віктор Медвєдєв. Зокрема, він зазначив, що НАК «Нафтогаз України» припинив подачу газу для підприємства «Лубнитеплоенерго», пояснюючи це великою  заборгованістю підприємства за вже спожитий газ. Проте, населення міста не заборгувало підприємству «Лубнитеплоенерго». Більше того, рівень проплати населення за спожиті послуги станом на 30 червня складає 122,4% (у Полтавіа - 74,4%, Кременчуці - 76,5%, Комсомольську -91%, Миргороді -95,2%). Борг дійсно є, але він склався через те, що держава не відшкодувала різницю в тарифах для населення.

Міський голова звернувся з листом до Лубенського міжрайонного прокурора Григорія Гриня, в якому наголосив, що припинення надання послуг з гарячого водопостачання жителям міста є, по-суті, порушенням їх прав, і закликав  вжити заходів прокурорського реагування та внести припис ПАТ «Лубнигаз» про усунення порушень закону. Міський голова також направив телеграми Прем’єр-міністру України Миколі Азарову та голові облдержадміністрації Олександру Удовіченку, в яких поставив до відома посадовців, що припинення гарячого водопостачання викличе незадоволення населення  та призведе до соціальної напруги в місті, жителі якого добросовісно оплачують послуги.  Однак, звернення і телеграми не принесли результату. Тож, міський голова змушений звернутися телеграмою до Президента України Віктора Януковича.

Бурхливо обговоривши ситуацію, що склалася в місті, члени Громадської ради прийняли рішення доручити голові ради Петру Гузю звернутися з клопотанням про врегулювання проблеми й відновлення газопостачання котелень до всіх владних структур: Президента України, Прем’єр-міністра, голови облдержадміністрації, голови обласної ради, народних депутатів України. А в разі потреби й делегувати членів Громадської ради для особистих зустрічей з представниками влади. Люди готові боротися за свої законні права.


Наверхнаверх