logo
dollar
euro

Міський голова Полтави порахував, скільки роздав педагогам грошей

7:00 29.08.2015 eye 598
Міський голова Полтави порахував, скільки роздав педагогам грошей

Під час серпневої педагогічної конференції, де підбивались підсумки роботи освітян міста в 2014-2015 навчальному році, Олександр Мамай розповів що, протягом 4-х років кожен працівник освіти міста, а це – 5,5 тисяч осіб, отримував матеріальну допомогу в розмірі 300 гривень до професійного свята на загальну суму близько 6,5 мільйона гривень.

Цьогоріч заплановано подвоїти суму до 600 гривень. 20-ти найкращим представникам галузі виплачено Премії Полтавського міського голови на загальну суму близько 34 тисячі гривень; 239 педагогів були нагороджені грошовими преміями та цінними подарунками (побутова техніка) напередодні Дня працівників освіти на суму близько 1 мільйон гривень. 34 працівники освіти міста і 10 дітей-сиріт стали власниками сертифікатів на квартири. 1 педагог-інвалід отримав машину. Про це повідомляється на офіційному сайті міськради.

Нагадаємо, що премії освітянам міста мер надає не з власної, а з бюджету міста – міської програми «Турбота», з якої  за мамаївських часів навагоміша частка коштів йде саме не премії бюджетникам, а не на допомогу найнужденнішим верствам  населення або найнагальніші проблеми міста.


Наверхнаверх