logo
dollar
euro

У Полтаві пікетували обласну міліцію – вимагали активізації розслідування вбивства Василя Третецького

17:24 28.08.2015 eye 334

Сьогодні, 28 серпня, близько 10.00 години біля стін Управління МВС у Полтавській області ініціативна група від громадських організацій Миргородщини вимагала оперативного та об’єктивного розслідування кримінального провадження щодо вбивства громадського діяча і колишнього миргородського міського голови Василя Третецького. Під стіни обласної міліції прийшли  близько 20 людей.

Із учасниками пікетування зустрівся заступник начальника УМВС України в Полтавській області Руслан Бірюков. Він повідомив, що розслідування вбивства Третецького особисто контролює начальник обласної міліції Олег Бех та Міністерство внутрішніх справ.

Декількох активістів пан  Бірюков запросив до свого робочого кабінету. Там представники громадськості та міліція узгодили подальші спільні дії щодо розслідування справи.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року в Миргороді неподалік від будинку Василя Третецького серед білого дня четверо невідомих повалили його на асфальт і сильно побили. Один із нападників прострелив Третецькому ногу, через що постраждалий втратив багато крові. Після цього всі четверо вскочили у машину і поїхали. Перехожі викликали швидку, яка відвезла постраждалого до лікарні. 25 березня 2014 року  пізно ввечері помер екс-мер Миргорода і екс-заступник губернатора Харківської області Василь Третецький.


Автор: За інформацією ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх