logo
dollar
euro

Власнику полтавського кафе доведеться сплатити штраф за неповнолітнього відвідувача у "комендантську годину"

16:23 25.07.2013 eye 255
Власнику полтавського кафе доведеться сплатити штраф за неповнолітнього відвідувача у "комендантську годину"

Із 4 до 20 липня працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей ПМУ проводили профілактичні рейди у 23 заклади Полтаві, перевіряючи чи не вештаються там неповнолітні без супроводу дорослих у "комендантську годину" з 22.00 до 6.00. Правоохоронці перевірили 9 розважальних закладів  та 14 закладів громадського харчування.

Не поталанило власнику одного з кафе на вулиці Леніна. Неповнолітній порушник знайшовся там. На директора кафе правоохоронці склали адмінпротокол . Власнику закладу загрожує штраф у розмірі від 340 до 850 грн. У разі, якщо і надалі керівництво закладу скрізь пальців  дивитиметься на вік пізніх візитерів і допустить порушення вдруге протягом року,  доведеться в якості штрафу віддати вже від 850 до 1,7 тисячі гривень.

Крім того, відносно батьків дитини також  складений адміністративний протокол за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

До речі, правила стосуються не лише кафе, барів та дискотек, а й будь-яких розважальних центрів, крім закладів культури - кінотеатрів, театріви та філармонії.


Наверхнаверх