logo
dollar
euro

Ціна на хліб простої рецептури в Полтавській області поки що не підніматиметься

18:42 27.08.2015 eye 377

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав щорічний меморандум порозуміння з хлібопекарськими підприємствами та виробниками зерна. Документ стосується створення регіонального запасу зерна для виробництва хліба та стабілізації ціни на хліб простої рецептури.

Під час засідання, на якому були присутні хлібопекарі та представник регіонального відділення ПАТ «Аграрний фонд України», Валерій Головко зазначив, що треба утримати утримати ціну на хліб і він зі свого боку зробить все для цього необхідне.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов повідомив, що цього року в Полтавській області добрий урожай. Аграрії намолотили 1,3 мільйона тон пшениці, 76% якої має продовольчі якості.

- Необхідність меморандуму в пергу чергу полягає в тому, що ми маємо забезпечити запас продовольчого зерна в області, щоб не все збіжжя було реалізоване і хлібопекарські підприємства працювали, - зазначив Сергій Фролов. - Особливість цьогорічного меморандуму в тому, що ми долучаємо до підписання Аграрний фонд України. Вони забезпечать поставку борошна з підприємств, які переробляють зерно Аграрного фонду, для наших хлібопекарських підприємств. Окрім того, до підписання меморандуму долучилася Асоціація хлібопекарів, Рада сільгоспвиробників, вони гарантують наявність незнижуваного запасу. Тому Полтавщина буде з хлібом. Стосовно ціни проводилися перемовини із керівниками хлібопекарських підприємств - поки що немає причин для її підвищення.

Формування резерву зерна для випікання хліба простої рецептури закінчиться 1 жовтня. В області вже сформували близько 12 тисяч тон запасу продовольчого зерна, необхідно заготовити понад 23 тисячі тон зерна у резерві. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.


Автор: За інформацією прес-служби ОДА
Наверхнаверх