logo
dollar
euro

Плавцю Любомиру Лемешко призначено стипендію голови ОДА

13:04 25.07.2013 eye 1135
Плавцю Любомиру Лемешко призначено стипендію голови ОДА

Майстер спорту України з плавання, член збірної команди України, срібний призер чемпіонату України серед молоді 2012 року на дистанції 100 м батерфляєм, дворазовий переможець Національного Кубку України 2012 року на дистанціях 50 та 100 м батерфляєм Любомир Лемешко, є кандидатом до олімпійської збірної команди України на літні Олімпійські ігри 2016 року.

Сьогодні він поповнив список спортсменів області, які отримують стипендії голови Полтавської облдержадміністрації. Про це повідомив начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Петраш на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, в якій взяв участь Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Розмір стипендії становить 2 мінімальні заробітні плати. Претендувати  на неї можуть провідні та перспективні спортсмени області, які включені до списку кандидатів до олімпійської збірної команди України та списку збірних команд України з олімпійських видів спорту. До цих пір стипендію  голови облдержадміністрації отримували одинадцять  спортсменів області. Любомир Лемешко став дванадцятим.


Наверхнаверх