logo
dollar
euro

Держреєстратор із Краматорська незаконно оформив права власності на адмінбудівлю в центрі Полтави

3:29 24.10.2017 eye 448

Прокуратура Київського району Полтави пред’явила позов до Донецького окружного адміністративного суду в інтересах держави в особі регіонального відділення Фонду державного майна України в Полтавській області. Про це повідомив в.о. прокурора Київського району Євген Миргородський.

Прокуратура вимагає скасувати рішення державного реєстратора реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області про реєстрацію права власності на адміністративну будівлю в центрі Полтави загальною площею понад тисячу квадратних метрів.

"Оскаржуване рішення прийняте всупереч вимог чинного законодавства,  за межами повноважень реєстратора та із використанням завідомо підроблених документів. Такі дії мали за мету забезпечити протиправне відчуження із державної власності будинку вартістю майже 11,5 млн. грн., що є об’єктом оборонної сфери", - розповів Євген Миргородський.

Крім цього, зазначив прокурор, самому державному реєстратору в рамках кримінального провадження повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, тобто у вчиненні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 364 КК України. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.


Наверхнаверх