logo
dollar
euro

Фотовиставку "Батальйон "Полтава", сектор "М" просто неба презентували в обласному центрі

14:15 25.08.2015 eye 348

Автор фото – Віталій Запека, боєць батальйону "Полтава". Посприяв уорганізації виставки Вадим Ямщиков, заступник голови громадської організації "Асоціація учасників та ветеранів АТО".

На презентацію, яка відбулась біля пам’ятника Миколі Гоголю, зібралось чимало полтавців, представників ЗМІ. Були й герої виставки -  бійці батальйону.

До присутніх звернулися командир батальйону "Полтава" Юрій Анучін та автор фотовиставки Віталій Запека. Вони розповіли про ідею створення проекту та історію знімків, представлених на виставці.

"Майже півроку ми працювали над втіленням ідеї фотовиставки, аби показати на загал істинне життя людей, які часто залишаються в тіні, хоча виконують особливо важливі завдання", – розповів Віталій Запека.

Автор фото мав на меті показати обличчя людей, які щодня ризикують життям, виконують особливі завдання заради миру та безпеки кожного громадянина.

32 фото розповідають про будні бійців батальйону "Полтава" в секторі "М" – Маріуполь, Широкине, Волноваха, їх побут, умови несення служби. Усього відібраних із сектора "М" у Віталія Запеки 120 фотографій, які повинні увійти до фотоальбому. Частина знімків знаходяться в Музеї ОВС, також їх передадуть у Краєзнавчий музей.


Автор: За інформацією ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх