logo
dollar
euro

День незалежності очільники Полтавщини відзначили в зоні АТО

17:04 21.10.2017 eye 547

24 cерпня голова обласної ради Петро Ворона та голова облдержадміністрації Валерій Головко разом з журналістами, митцями вирушили в зону проведення антитерористичної операції, щоб вручити нагороди бійцям на передовій та підтримати їх.

Очільники області вручили нагороди землякам із 16-го окремого мотопіхотного батальйону та санітарної роти. Подарунком для  бійців стали пісенні вітання від артистів обласної філармонії. Про це повідомляє прес-служба облради.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко написав учора на свойї сторінці в Фейсбук:

"День народження країни зустріли не в Полтаві на офіційних заходах, а в зоні АТО на Донбасі. Сьогодні ми вітаємо і дякуємо землякам із 16-ГО окремого мотопіхотного батальйону та санітарної роти за їхній подвиг, за службу і за те, що за 300 кілометрів у рідному місті полтавці святкують День незалежності цілими родинами під мирним і безпечним небом. Наші трудові ранки - завдяки їм, як і щоденні клопоти та сімейні урочистості. Нагороди і пісенні вітання від артистів обласної філармонії - це лише маленький вияв вдячності від усієї Полтавської громади. І єдине прохання до хлопців - повертатися додому живими! А перемога буде за нами! Бо з нами Бог і армія, якою Україна має пишатися!".

на передовій1


Наверхнаверх