logo
dollar
euro

На Полтавщині черговий скандал із "віконними" шахраями

11:26 25.07.2013 eye 345
На Полтавщині черговий скандал із "віконними" шахраями

"Віконне" шахрайство зараз є одним із найпоширеніших способів відносно законного віднімання грошей у населення і в Україні, і на Полтавщині.  

Цього року широкого розголосу в Полтаві набули злочини, скоєні під виглядом надання послуг із встановлення металопластикових вікон. Полтавські правоохоронці знайшли раніше судимого 27-річного місцевого мешканця, який ошукав більше 50 людей. Ще одного "віконного" шахрая викрили  у Кременчуці. Він обібрав понад 80 людей.  Тепер ця шахрайська зараза дійшла й до Комсомольська.

У Комсомолький райвідділ міліції протягом місяця звернулись 23 мешканці міста. Вони скаржились, що їх надурили люди, які пропонували послуги з виготовлення  та встановлення металопластикових вікон. Обурені люди розповіли, що  укладали договори з приватною особою і зробили передплату, але вікна ніхто не поспішав встановлювати.
Оперативно-розшукові заходи привели правоохоронців до групи молодих людей, котрі  в різних точках міста рекламували "віконні" послуги.

Якщо хтось з перехожих погоджувався  на пропозицію і давав адресу, через деякий час вдома зустрічав гостя з так званої "віконної фірми". Зазвичай приходив молодий хлопець, вислуховував  побажання клієнтів щодо майбутніх вікон, робив заміри та брав передплату. Сума передплати коливалась від 1000 до 10000 гривень.

Згідно з договором, який підписували ошукані люди, замовлення мало бути виконане протягом  21 дня. Але шахраї буквально водили замовникив за носа, по телефону запевняючи, що ось-ось все буде як домовлялись.

Коли ж украй роздратовані  клієнти навідувались за адресою фірми, вказаною в угоді, то потрапляли в перукарню.

Нині правоохоронцям вже відомі всі шахраї , речові докази вилучені. Розумникам "світить" позбавлення волі  терміном  до трьох років.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх