logo
dollar
euro

У Кременчуцькій виховній колонії майстер-клас із живопису провела "Творча криївка"

14:03 18.10.2017 eye 394

21 серпня до Кременчука дістався виставковий марафон "Творча криївка".

Місто стало 6-м пунктом у цьому марафоні, організованого благодійною організацією "Творча криївка", керівником якої є художниця Віталіна Маслова. У Міському палаці культури можна будло побачити картини, створені бійцями – учасниками АТО під час реабілітації, і придбати їх. Отримані кошти благодійна організація планує витратити на створення реабілітаційного центру для бійців АТО та їхніх родин.

А 23 серпня "Творча криївка" провела майстер-клас із живопису для вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області. Разом з Віталіною Масловою до колонії завітали бійці, що проходили творчу реабілітацію, та представники релігійних організацій. Досвід творчого спілкування був корисну усім учасникам майстер-класу. Про це повідомляла прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Віталіна Маслова в інтерв’ю радіо "Свобода", до речі, зазначала, що творчість є одним зі способів повернення військових до мирного життя. "Однак не йде мова виключно про арт-терапію чи терапію мистецтвом. "Творча криївка" розробила наш авторський комплексний підхід творчої реабілітації, де три основні чинники ідуть поруч: це творчість, це природа і соціальний аспект – це спілкування", – сказала ініціаторка такої реабілітації.


Наверхнаверх