logo
dollar
euro

Екс-міністр Клименко зняв ролик про жорсткий футбол

9:04 25.08.2015 eye 260
Екс-міністр Клименко зняв ролик про жорсткий футбол

У мережі з'явилося вірусна політична реклама за участю екс-міністра Олександра Клименко. Користувачі соцмереж вважають, що таким чином політик почав свою виборчу кампанію.

Відео "Матч за Україну", яке вчора, до Дня незалежності, виклав в мережу політик Олександр Клименко, викликало справжній бум в мережі - його подивилися за один день вже майже 140 000 чоловік.


"24 роки наша країна пропускала голи у свої ворота, так і не навчившись грати в нападі", - заявляє Клименко. У досить провокаційному відео з катами, автоматниками і сокирами він порівнює українську політику з жорстоким футбольним матчем, стверджуючи, що, "кожен раз позбавляючись від гравців колишньої команди, країна втрачає роки досвіду і знань".

Дивитися повну версію:


Експерти в соцмережах відразу ж припустили, що таким провокаційним способом Клименко цілком можливо готує своє повернення на Україну. Викладене в мережі відео фактично може ознаменувати старт виборчої кампанії на місцевих виборах.

Ця версія не виглядає неймовірною на тлі серії виграних Клименко судів проти СБУ і ДФС про визнання його невинним у подіях в Одесі в травні 2014 року і непричетним до "схемами" часів президентства Януковича.

У мережі також з'явився сайт політика, де він від першої особи розповідає про своє життя, події до і після Майдану, і навіть виклав свої дитячі фотографії, - повідомляють Українські новини.


Наверхнаверх