logo
dollar
euro

На Полтавщині знищать диких кабанів

11:59 21.08.2015 eye 357

Заступник Голови Держветфітослужби України Олександр Вержиховський під час брифінгу в будинку Уряду 20 серпня заявив, що, з метою запобігання поширення африканської чуми свиней в неблагополучних областях та областях загрозливої зони вживаються заходи щодо проведення депопуляції диких кабанів, в тому числі й на територіях природно-заповідного фонду.

Відповідне розпорядження прийнято 12 серпня. Ним передбачено проведення депопуляції дикого кабана в неблагополучних щодо АЧС областях. А це Київська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Чернігівська та ін.

Олександр Вержиховський повідомив, що з 5 серпня поточного року оздоровлено 3 неблагополучних пункти по АЧС, а саме: 14.08.2015 – Білківське лісництво, Радомишльський р-н, Житомирська обл.; 17.08.2015 – Державна організація "Резиденція "Залісся", Київська область; 19.08.2015 – мисливські угіддя Дубровицького УТМР, Рівненська обл.

На даний час карантин продовжує діяти в 16 неблагополучних пунктах по АЧС в 4 областях (Київська, Чернігівська, Сумська та Полтавська).


Автор: За інформацією прес-служби Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України
Наверхнаверх